NASI LAUREACI 2016
Dodane przez bzycerz dnia Kwiecień 27 2016 13:21:52


We wtorek 12 kwietnia odbyło się uroczyste rozdanie laureatów w Filharmonii Gorzowskiej. Uczestniczyli w nim uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami opiekunami, którzy w dużej mierze przyczynili się do tego, aby ich podopieczni uzyskali takie wysokie wyniki.
Zanim rozpoczęła się ceremonia, przed gośćmi zaprezentowały się grupy artystyczne, które uświetniły wydarzenie, jednocześnie w wyjątkowy sposób prezentując owoce pracy swoich pasji. Następnie odbyło się właściwe wręczenie laureatom zaświadczeń Lubuskiego Kuratora Oświaty - wśród z nich znaleźli się Bartosz Judek z klasy IIIA (laureat z geografii i matematyki), Aleks Madzelan z klasy IB (laureat z historii) oraz Aleksander Ciślak z klasy IIIB (laureat z języka polskiego). Nie pominięto także nauczycieli, którzy otrzymali specjalne dyplomy za poświęcony czas i trud włożony w przekazaniu wiedzy rozszerzającej program. Wyróżnienia otrzymali pani Maria Antonowicz, pan Janusz Polak, pan Piotr Kruk i pani Grażyna Korowacka.
Taka liczba zdobytych laureatów przez uczniów naszej szkoły jest szczególnym osiągnięciem i uświetnieniem imienia naszego gimnazjum.

Aleksander Ciślak
Rozszerzona zawartość newsa